top of page

Powitanie Wiosny :-)

Dzisiejszy dzień na długo zapadnie nam w pamięci. Nie tylko wspólnie powitaliśmy wiosnę, ale wzięliśmy również udział w wielu niezwykłych atrakcjach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski. Dla takich chwil warto być uczniem ...i nauczycielem :-)

Nie ma to jak zacząć dzień od "wysokiego c". Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy od meczu siatkarskiego reprezentacji nauczycieli z uczniami klas 8. Nie przypuszczaliśmy, że tyle emocji wzbudzi to towarzyskie spotkanie. Już po pierwszych zagraniach było widać, że będzie to mecz niczym z 1 ligi. Pierwszego seta wygrali ósmoklasiści. Nauczyciele niesieni niezwykłym dopingiem z trybun zdominowali grę w drugim secie, dzięki czemu wyrównali i spotkanie zakończyło się remisem.

Następnie szósta klasa zmierzyła się na parkiecie z klasą siódmą. Był to wyjątkowy mecz, w którym górą okazali się szóstoklasiści!!! W nagrodę zagrali z reprezentacją nauczycieli. Mecz zakończył się zwycięstwem kadry nauczycielskiej, która minimalnie uniknęła porażki. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem formy klasy szóstej. Nauczycieli do boju poprowadziła pani Karolina, a mecze sędziował nasz niezastąpiony pan Roman. W kadrze nauczyciel nie zabrakło oczywiście pani dyrektor, której dziękujemy za aktywny udział w tych zaciętych rozgrywkach.

Kolejnym punktem programu był przemarsz całej społeczności szkolnej z wiosennymi transparentami na boisko "Orlik". Tam już na wszystkich czekała smaczna kiełbaska przygotowana przez pana Pawła, naszego szefa kuchni :-)

Na boisku do piłki nożnej odbyły się również spotkania towarzyskie klas 4-7, a na boisku do siatkówki prym wiodły dziewczyny. Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność, pomoc oraz aktywny udział. Jesteście niesamowici!!!