top of page

Kadra pedagogiczna

Dyrektor 

         mgr Katarzyna Wiśniewska

Wicedyrektor ds. szkoły podstawowej

         mgr Beata Jęśkowiak

Wicedyrektor ds. szkół ponadpodstawowych

         mgr Joanna Kalitka

Kierownik praktycznej nauki  zawodu

         mgr Joanna Kalitka

Nauczyciele:

mgr Ciesielska Barbara — matematyka / fizyka

mgr Dłużak-Plenzler Katarzyna — matematyka

mgr Fechner Janusz — rachunkowość, ekonomika

mgr Foterek Marita — nauczanie wczesnoszkolne

mgr Gertych Kinga — język angielski

mgr Glaser - Budzińska Joanna — język niemiecki

mgr Jackowska Aneta — ekonomia

mgr Jęśkowiak Beata — informatyka

mgr Józefowska Małgorzata — biologia / wychowanie fizyczne

mgr Józefowska Kamila - psycholog

mgr Kalitka Joanna — historia / wos

mgr Kędziora Ewa — religia

mgr Kicińska Hanna — pedagog / logopeda

mgr Kruk Mariola — język polski

mgr Kubala Elwira — j. polski / nauczanie wczesnoszkolne

mgr Kuźniak Aleksander — informatyka/technika/EDB/podstawy przedsiębiorczości

mgr Majchrzak Dagmara — język angielski

mgr Majer Bernadeta — wychowanie fizyczne

mgr Majer Karolina — wychowanie fizyczne

mgr Michalczak Aleksandra — język angielski

mgr Mikołajczak Marzenna — geografia / przyroda

mgr Pawłowska Małgorzata — nauczanie wczesnoszkolne

mgr Piskorz Marlena — ekonomia

mgr Pitrowska Magdalena — język angielski

mgr Prais Iwona — język polski

mgr Sobol Eliza — religia

mgr Rimke Agnieszka — nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne

mgr Rogozinska Iwona — matematyka

mgr Samol Marlena — nauczanie wczesnoszkolne

mgr Smoczyk Roman — wychowanie fizyczne

mgr Spławska Bernadeta — historia, nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne

mgr Stanek-Koźlik Joanna — język niemiecki, geografia, EDB

ks. Wendeker Patryk — religia

mgr Styszyńska Sylwia — nauczanie wczesnoszkolne

mgr Sycha Magdalena — pedagog

mgr Szczepaniak Agnieszka — historia / WOS /WDŻ

mgr Thiel Grzegorz — muzyka / plastyka/świetlica

mgr Wirecka Dorota — język polski

mgr Wiśniewska Katarzyna — plastyka, pedagog specjalny

mgr Zdanowicz Marzena — nauczanie wczesnoszkolne / biblioteka


Pracownicy administracji:

Fornalska Ewa — główna księgowa

Laferska Kinga — st. referent

Piechowiak Julia — st. referent

Sobierajska Alina — księgowa

Śleboda Patrycja — st. referent

Pracownicy obsługi:

Chrapa Bogusław — rzemieślnik

Domagała Dorota — praca na dowozach

Foterek Paweł — rzemieślnik

Hartlieb Małgorzata — sprzątaczka

Małgorzata Chrapa — sprzątaczka

Wojciechowska Wiesława — sprzątaczka

Jąder Halina — pomoc kuchenna

Knop Angelika — sprzątaczka

Matysik Ilona — kucharka

Wojcieszyk Małgorzata — sprzątaczka

Woźna Marta — intendent

bottom of page