top of page

Bezpieczne Ferie 2024

Dnia 18 stycznia w Przemęcie na ulicy Stawnej odbyło się spotkanie prewencyjne dla dzieci i młodzieży naszej szkoły, przeprowadzone przez pracowników Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie, Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wolsztynie oraz strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przemęcie.
Spotkanie uświetnili swoją obecnością: Wójt Gminy Przemęt – p. Janusz Frąckowiak, Komendant Powiatowy Policji w Wolsztynie – mł. insp. Katarzyna Sobczak-Kukawa, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie – kpt. Damian Glapiak.
Temat spotkania to „Bezpieczne Ferie 2024”. Uczniowie mieli okazję zobaczyć profesjonalne pokazy w wykonaniu strażaków, przedstawiające jakie sposoby można podjąć podczas ratowania w sytuacji, gdy jesteśmy świadkami załamania lodu i ktoś wpadnie do wody.
Organizatorzy przekazali uczniom wiele cennych rad i wskazówek dotyczących bezpieczeństwa. Pokazy zakończyły się konkursami w których młodzież mogła sprawdzić swoją zdobytą wiedzę.
Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tak ważnego dla naszych dzieci wydarzenia.


82 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page