top of page

XXI Konkurs Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

Uczniowie naszej szkoły ochoczo wzięli udział w XXI edycji Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski. Konkurs ten rozwija zainteresowania tematyką przyrodniczo-geograficzną i kształtuje wrażliwość na ochronę środowiska. W etapie szkolnym brało udział 8 uczniów. Najlepsza trójka : Dorota Piotrowska, Wiktoria Zborowska i Pola Tórz reprezentowały naszą szkołę w etapie gminnym, który przybrał formę on-line. Dziewczyny wykazały się dużą wiedzą, zajęły pierwsze miejsce wraz z drużyną ze szkoły w Starkowie, jednakże po dogrywce musiały zadowolić się drugim miejscem i zdobytą wiedzą.

Dziękujemy dziewczynom za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy wielu sukcesów.

244 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page