top of page

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Forget-me-not"!!!


Nasi uczniowie Zespołu Szkół w Przemęcie, zarówno ze szkoły podstawowej, jak i z technikum ekonomicznego oraz szkoły branżowej I stopnia, już czwarty raz wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Forget-me-not". Patronat nad konkursem ponownie objęło czasopismo Języki Obce w Szkole, natomiast organizatorem było Centrum Edukacji Filotimo. Szkolnym koordynatorem konkursu była pani Aleksandra Michalczak. 

Do konkursu zgłosiło się 30 uczniów, z których aż 12 otrzymało dyplom z wyróżnieniem. W szkole podstawowej I miejsce zajęła Laura Floryszczak (kl. VIII), II miejsce zajął Jan Wojciechowski (kl. VI), III miejsce zajęli Bartosz Mania (kl. VII), Olga Budzińska (kl. V) oraz Daniel Kanicki (kl. IV). Natomiast w szkole ponadpodstawowej I miejsce zajął Jakub Adamczewski (kl. III TE), II miejsce  zajął Piotr Stawiński (kl. IV TE), III miejsce zajęli Katarzyna Wewior (kl. IV TE) oraz Wiktor Pala (kl. II b BS).

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i gratulujemy bardzo wysokich wyników. Zachęcamy do ponownego udziału w konkursach językowych, które rozbudzają wśród uczniów zainteresowanie językiem angielskim, podnoszą ich umiejętności językowe oraz ich samooceny, jak również promują czytelnictwo. 

Dziękujemy Radzie Rodziców za zasponsorowanie udziału uczniów w konkursie, właścicielom państwu Pabich z Salonu RTV AGD Przemęt, Centrum Rowerowe za ufundowanie nagród, Gminie Przemęt za gadżety oraz anonimowemu sponsorowi za nagrody książkowe, elektroniczne i słodkości. 

Następna edycja już niebawem 🙂


157 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page