top of page
  • gthiel1

Wyśpiewany Sukces!!!

W dniu wczorajszym 31 marca odbył się wyjątkowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Sing & Win" organizowany przez Zespół Szkół Zawodowych w Wolsztynie. Konkurs cieszy się w naszym powiecie dużym zainteresowaniem oraz świetną organizacją. Z wielką przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie od pani Irminy Kotlarskiej organizatorki konkursu.


W tym roku poziom artystyczny był bardzo wysoki, a sześcioosobowe jury nie miało łatwego zadania. Naszą szkołę reprezentowały Martyna Brożyńska oraz Barbara Szymanowska, uczennice pana Grzegorz Thiela. Byliśmy jedyną szkołą z naszej gminy, która wzięła udział w tych jakże ważnych zmaganiach wokalnych.


Dziewczyny z wielką wrażliwością zaśpiewały utwory z repertuaru Adele oraz Ed'a Sheerana co zostało nagrodzone przez jurorów. Na 27 uczestników Martyna zdobyła 1 miejsce, a Basia miejsce 3!!!

Dziewczyny rozbiły bank :-) Ciężka praca zaowocowała. Jesteśmy przeszczęśliwi i bardzo dumni. Gratulujemy jeszcze raz naszym wokalistkom!!! Brawo dziewczyny!!!


390 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

تعليقات


bottom of page