top of page
  • gthiel1

Turniej Mikołajkowy

6 grudnia to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. Z tej okazji w sali gimnastycznej został rozegrany Turniej Mikołajkowy w unihokeja dla uczniów klas IV- VIII. Poziom rywalizacji stał na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym drużynom bardzo gorąco dziękujemy za udział w turnieju, który odbył się w przemiłej świątecznej atmosferze. Każdy uczestnik otrzymał słodki mikołajkowy upominek zakupiony przez Radę Rodziców oraz Spółdzielnię Uczniowską " Pszczółka".Również serdecznie podziękowania składamy darczyńcom podarków mikołajkowych dla uczniów naszej szkoły: Przedstawicielom Banku Spółdzielczego w Przemęcie - panu dyrektorowi Rafałowi Jasztalowi oraz pani Karolinie Bzyl, pani Annie Adamczyk - przedstawicielowi firmy AM OFFICE S.C. z Leszna, panu Adamowi Cichemu - właścicielowi firmy Bricks 4 Kidz, pani Marzenie Pakosz- Białasik - właścicielce firmy ESUS z Włoszakowic. Dzięki Państwa szczodrości podczas Turnieju Mikołajkowego uczniowie szkoły podstawowej zostali obdarowani licznymi prezentami. Każdy prezent wywołał szeroki uśmiech na twarzy dzieci, a nasza szkoła nabrała wyrazu i magii Świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie dziękujemy!

Do zobaczenia za rok Mikołajku!🎅🏿☺


272 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page