top of page

Spotkanie Wójta z uczniami

Janusz Frąckowiak, na zaproszenie Joanny Kalitki, Wicedyrektora ds. Szkół Ponadpodstawowych, wziął udział w trzech wyjątkowych lekcjach Wiedzy o Społeczeństwie (WOS). Spotkanie to miało miejsce w Szkole Ponadpodstawowej w Przemęcie, gdzie wójt spotkał się z młodzieżą.

Podczas wizyty, uczniowie mieli okazję zadawać wójtowi liczne pytania dotyczące zarządzania gminą. Wśród najbardziej interesujących tematów znalazły się kwestie finansów gminy oraz realizowanych inwestycji drogowych i budowy ścieżek rowerowych. Młodzież wykazała się dużą wiedzą i zaangażowaniem w lokalne sprawy, co jest oznaką rosnącego zainteresowania młodych ludzi polityką i zarządzaniem publicznym.

Wójt Frąckowiak, odpowiadając na pytania, podkreślił znaczenie transparentności i odpowiedzialnego zarządzania finansami publicznymi. Omówił także plany rozwojowe gminy, w tym przyszłe projekty infrastrukturalne mające na celu poprawę jakości życia mieszkańców.

Spotkanie to było również okazją do zacieśnienia współpracy pomiędzy urzędem gminy a placówką oświatową.Więcej zdjęć po kliknięciu w logo FB

29 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page