top of page

Spotkanie adaptacyjne dla Pierwszoklasistów

Szanowni Rodzice przyszłorocznych Pierwszoklasistów

Rozpoczęcie nauki w szkole stanowi niezwykle ważny i przełomowy moment w życiu dziecka, jak i całej rodziny. 7- letnie dziecko wkracza w kolejny etap swojego życia, w którym powoli nauka zastępuje zabawę, co może nieść za sobą różnorodne emocje. Pragniemy dołożyć wszelkich starań, by dzieci chętnie przychodziły do szkoły, były radosne, zadowolone, pełne optymizmu i zapału do nauki. Rodzice natomiast mają być „spokojni” zostawiając swoje dziecko za progiem naszej szkoły – „spokojni” o edukację, opiekę i wychowanie.

Z przyjemnością zapraszamy Was i Wasze dzieci na spotkanie adaptacyjne, które odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 17.00 w budynku szkolnym w Perkowie. Chcielibyśmy, aby to było pierwsze ważne wydarzenie, które będzie miało miejsce przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Spotkanie adaptacyjne ma na celu zapewnienie Wam i Waszym dzieciom możliwości zapoznania się z przyszłą szkołą, nauczycielami oraz innymi rodzicami. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o naszym programie nauczania, filozofii szkoły oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mogą Was nurtować. Podczas spotkania będziemy mieć wiele atrakcji dla dzieci, które pomogą im poczuć się komfortowo w nowym środowisku szkolnym. Będzie to również świetna okazją, aby dzieci mogły poznać swoich przyszłych kolegów i koleżanki, nawiązać nowe znajomości. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem telefonu: 663 977 549 .

Cieszymy się na możliwość spotkania Was i Waszych dzieci podczas tego wydarzenia. Wierzymy, że wspólnie stworzymy dla Waszych pociech przyjazne i inspirujące środowisko edukacyjne.

Z wyrazami szacunku

Katarzyna Wiśniewska
285 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Unknown member
Oct 05, 2023

52065

Like
bottom of page