top of page

Spotkanie adaptacyjne dla Pierwszoklasistów

Drodzy Rodzice

Rozpoczęcie nauki w szkole stanowi niezwykle ważny i przełomowy moment w życiu dziecka, jak i całej rodziny. 7- letnie dziecko wkracza w kolejny etap swojego życia, w którym powoli nauka zastępuje zabawę, co może nieść za sobą różnorodne emocje. Pragniemy dołożyć wszelkich starań, by dzieci chętnie przychodziły do szkoły, były radosne, zadowolone, pełne optymizmu i zapału do nauki. Rodzice natomiast mają być „spokojni” zostawiając swoje dziecko za progiem naszej szkoły – „spokojni” o edukację, opiekę i wychowanie.

W celu zachęcenia przyjętych pierwszoklasistów do nauki w naszej szkole i ułatwienia im startu w uczniowskie życie, serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na kolejne spotkanie adaptacyjne, które odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 16.00 w budynku szkolnym w Perkowie.


Prosimy, zabierzcie ze sobą szerokie uśmiechy i dobre chęci do bycia razem. ;)
39 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page