top of page

Społeczność szkolna dla Marysi

W chwili, gdy piszemy te słowa, pasek zbiórki dla Marysi Drożdżyńskiej na stronie Fundacji Sie-pomaga niemal cały pięknie się zieleni. Ten kolor ma niezwykle symboliczną wymowę- daje nadzieję, spokój, wytchnienie, życie…

Niedawno byliśmy u Marysieńki w Brennie z tym wszystkim, co po raz kolejny dzięki ogromnym sercom naszych uczniów i ich rodziców udało się nam zebrać. Dostarczyliśmy makulaturę, nakrętki, zużyte baterie, zebrane kasztany. Zobaczyliśmy ogromną determinację całej rodziny, by zebrać tę nie-wiarygodną kwotę ponad dziewięciu milionów złotych. Podczas rozmowy z dziadkiem dziewczynki nie-jednokrotnie pojawiały się łzy w naszych oczach. Jego miłość do wnuczki była prawie namacalna. Usłyszeliśmy podziękowania skierowane do całej społeczności szkolnej.

My również chcielibyśmy złożyć wyrazy wdzięczności wszystkim uczniom, ich rodzicom i pracownikom szkoły za to, że przez ostatnie kilka miesięcy dali nam możliwość pomagania, wspierali nas w akcjach, zbiórkach, licytacjach. Wspólnie dokonaliśmy cudownych rzeczy.
76 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page