top of page

Pierwszoklasistów zapraszamy!

Pierwszoklasistko! Pierwszoklasisto!

Szkoła Podstawowa w Przemęcie czeka właśnie na Ciebie!!!


Zapraszamy Cię do naszej szkoły! Tu będziesz mogła/mógł się uczyć, bawić, doświadczać, poznawać świat i uśmiechać każdego dnia razem ze swoimi koleżankami i kolegami, razem z nauczycielami... Tu odkryjesz przyjemność zdobywania i odkrywania tajników wiedzy! Razem z nami rozwiniesz swoje pasje i zainteresowania w wielu dziedzinach!

Szanowni Rodzice przyszłych Pierwszoklasistów!


Nadszedł czas, żeby zadecydować, w jakiej szkole Państwa dziecko spędzi kolejne lata swojego życia. Jeśli cenią Państwo miłą atmosferę połączoną z wysokim poziomem nauczania, dbałością o rozwój każdego dziecka, to zapraszamy do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Przemęcie - szkoły z tradycjami, idąca z duchem czasu.

Wkraczamy w innowacyjne rozwiązania i nowoczesną edukację. Staramy się zapewniać naszym uczniom najlepsze warunki do rozwoju kompetencji społecznych oraz ich indywidualnych zdolności i zainteresowań. Tradycję, historię, dbałość o pamięć przeszłości łączymy z nowoczesnością. Przygotowanie naszych uczniów do wyzwań przyszłości traktujemy jak najważniejsze zadanie, zależy nam na aktywizowaniu dzieci i młodzieży, wyposażaniu ich w narzędzia do poznawania i zdobywania świata. Nie zapominamy także o fizycznym rozwoju naszych wychowanków, którym oferujemy bogatą ofertę zajęć sportowych, dużą i małą salę gimnastyczną.

Szanowni Państwo, jeśli nam zaufacie, to dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dziecko czuło się u nas i z nami po prostu szczęśliwe!


Więcej informacji oraz dokumentów do pobrania znajdziecie Państwo w zakładce REKRUTACJA.


Zapraszamy i czekamy na Państwa dziecko!!!

23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page