top of page

Niech żyje bal ...

Karnawał to radosny i szalony czas, pełen kolorów, emocji i zabaw. Ten okres w kalendarzu uwielbiają nie tylko dorośli, ale także dzieci. Każdemu z nas dostarcza wiele radości i zadowolenia.

Dnia 15.02.2023 r. uczniowie klas I-III szkoły podstawowej w Przemęcie wzięli udział w barwnym i kolorowym baliku karnawałowym. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani dyrektor Katarzyna Wiśniewska. Impreza zaczęła się od obejrzenia krótkiego przedstawienia przygotowanego przez uczniów klasy II B. Przedstawienie wprowadziło wszystkich uczestników zabawy w karnawałową atmosferę. Po występach pozostał już tylko czas na szaloną zabawę.

Na sali pojawiły się dziś kolorowe postacie. Dzieci przebrały się na bohaterów znanych nam bajek. Wśród nich pojawili się kowboje, księżniczki, Czerwony Kapturek, Spiderman, Batman, Nijna, policjanci, żołnierze, kotki i wiele, wiele innych. Nie jesteśmy w stanie wymienić ich wszystkich. Stroje były bardzo pomysłowe i oryginalne. Od tych bardzo eleganckich, po te bardzo straszne i mroczne. Humor dopisywał wszystkim uczestnikom zabawy. Były korowody, pociąg, zabawy z chustą animacyjną, tańce w parach i kółeczkach. Na wszystkie dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez niezastąpionych rodziców! Wszyscy tak dobrze się bawili, że czas upłynął wyjątkowo szybko. Wspólna impreza była doskonałą okazją do spędzenia czasu w gronie przyjaciół.


397 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

تعليقات


bottom of page