top of page

"Nie ma drogi do pokoju, to pokój jest drogą..."

Z takim hasłem włączyliśmy się w obchody Międzynarodowego Dnia Pokoju 2021 . Ubraliśmy się w białe stroje, ponieważ biel to symboliczny kolor pokoju, wspólnie utworzyliśmy serce jako przesłanie nawołujące do wzajemnej życzliwości i zgody. Dla każdego z nas i dla całej ludzkości ten dzień może być jak iskra, która rozpala w nas ogień, aby zaangażować się w pokój ponad wszelkie różnice i przyczynić się do budowania Kultury Pokoju. Być może nie jesteśmy w stanie zbyt wiele zrobić, by na całym świecie panował pokój, jednak coś, co możemy robić tu i teraz- możemy wszyscy starać się, by w naszym najbliższym otoczeniu panowała dobra atmosfera, byśmy byli dla siebie życzliwi, pomocni i byśmy żyli w zgodzie i harmonii. Zapraszamy na piękne 6 minut videoreportażu z naszej szkolnej akcji - koniecznie z dźwiękiem!

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Pana Bartłomieja Maciołka - absolwenta Naszej szkoły, który uwiecznił w pięknych kadrach dzisiejszą akcję.5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page