top of page
  • gthiel1

Nasze wokalistki znów zaskakują!!!

W piątek 1 kwietnia w Wolsztynie odbył się długo oczekiwany konkurs wokalny "Sing and win". Konkurs, który cieszy się dużym zainteresowaniem w naszym powiecie. W ostatniej edycji 4 lata temu jedna z naszych uczennic zajęła 1 miejsce. W tym roku również nie obyło się bez sukcesu. Naszą szkołę reprezentowały Martyna Brożyńska oraz Barbara Szymanowska, uczennice pana Grzegorza Thiela.

W wokalnych starciach wzięło udział aż 35 uczestników i uczestniczek.

Poziom wokalny był bardzo wysoki. Dziewczyny zaprezentowały się wyśmienicie!!!


Basia Szymanowska zaśpiewała utwór z repertuaru Elvisa Presleya "Can't help falling in love" wywołując burzę braw i wiele emocji na widowni. Był to jej pierwszy występ na dużej scenie!!!


Martyna jako jedyna wokalistka sama akompaniowała sobie na instrumencie. Zaśpiewała utwór "Riptide" z repertuaru Vance Joy'a grając jednocześnie na ukulele. Ujęła szanowne JURY swoją wrażliwością oraz wyjątkową interpretacją wokalną tego przeboju. Spośród 35 uczestników jurorzy przyznali Martynie 2 miejsce!!! Cieszymy się, że nasze uczennice chętnie występują na dużych scenach, reprezentują naszą szkołę oraz rozwijają swoje zdolności wokalne. Brawo dziewczyny !!!


235 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Hozzászólások


bottom of page