Nasze wokalistki znów zaskakują!!!

W piątek 1 kwietnia w Wolsztynie odbył się długo oczekiwany konkurs wokalny "Sing and win". Konkurs, który cieszy się dużym zainteresowaniem w naszym powiecie. W ostatniej edycji 4 lata temu jedna z naszych uczennic zajęła 1 miejsce. W tym roku również nie obyło się bez sukcesu. Naszą szkołę reprezentowały Martyna Brożyńska oraz Barbara Szymanowska, uczennice pana Grzegorza Thiela.

W wokalnych starciach wzięło udział aż 35 uczestników i uczestniczek.

Poziom wokalny był bardzo wysoki. Dziewczyny zaprezentowały się wyśmienicie!!!


Basia Szymanowska zaśpiewała utwór z repertuaru Elvisa Presleya "Can't help falling in love" wywołując burzę braw i wiele emocji na widowni. Był to jej pierwszy występ na dużej scenie!!!


Martyna jako jedyna wokalistka sama akompaniowała sobie na instrumencie. Zaśpiewała utwór "Riptide" z repertuaru Vance Joy'a grając jednocześnie na ukulele. Ujęła szanowne JURY swoją wrażliwością oraz wyjątkową interpretacją wokalną tego przeboju. Spośród 35 uczestników jurorzy przyznali Martynie 2 miejsce!!! Cieszymy się, że nasze uczennice chętnie występują na dużych scenach, reprezentują naszą szkołę oraz rozwijają swoje zdolności wokalne. Brawo dziewczyny !!!


232 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie