top of page

Nagrody uroczyście wręczone!


W dniu 23 czerwca 2022r. miał miejsce uroczysty apel, podczas którego nagrodzeni zostali uczniowie klas 1-3 oraz klas 4-7, którzy w tym roku szkolnym wyróżnili się szczególnym zaangażowaniem.


Za nami 10 miesięcy pilnej nauki, czas wielu przygód, przeżyć i doświadczeń. Miniony rok szkolny to czas wielu sukcesów oraz edukacyjnych i kreatywnych działań, dlatego dziś uroczyście dziękujemy wszystkim uczniom za to, że każdego dnia z zapałem uczyli się pilnie w swoich ławkach, zdobywali wiedzę podczas wielu pięknych wycieczek, godnie reprezentowali szkołę w konkursach i zawodach sportowych odnosząc znaczące sukcesy, okazywali swoje serce najbardziej potrzebującym oraz działali na rzecz społeczności szkolnej.


Drodzy Rodzice...

Cieszymy się niezmiernie, że byliście dziś z nami. Dziękujemy za ogromne wsparcie, współpracę i otwartość na wszelkie działania, których podejmujemy się każdego dnia. Gratulujemy wam Wspaniałych dzieci, które wnoszą w nasze szkolne życie radość i rozwijają swoje skrzydła najlepiej, jak potrafią. Doceniamy każde dziecko i cieszymy się z każdych postępów, również tych , które gołym okiem nie są zauważalne. Jesteśmy z Państwa dzieci - naszych uczniów bardzo dumni.


Dziś zostały wręczone nagrody za:

- wyróżniające wyniki w nauce uczniów klas 1-3

- systematyczne oszczędzanie w ramach SKO

- wzorowe czytelnictwo

- 100% frekwencję w szkole

- pracę na rzecz Spółdzielni Uczniowskiej Pszczółka

- godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych

- reprezentowanie szkoły w konkursie historycznym na szczeblu wojewódzkim

- praca na rzecz Szkolnego Koła Wolontariatu

- udział w konkursie języka angielskiego

- artystyczne reprezentowanie szkoły podczas uroczystości gminnych i szkolnych

Dziękujemy pięknie za obecność na uroczystości Panu Rafałowi Jasztalowi, dyrektorowi Banku Spółdzielczego w Przemęcie, a także za ufundowanie wyjątkowych nagród dla uczniów oraz karty upominkowej do EMPIKU dla naszej szkoły.


Dziękujemy naszej wspaniałej Radzie Rodziców oraz niezastąpionej i najlepszej pod słońcem Spółdzielni Uczniowskiej Pszczółka za ufundowanie pięknych nagród.


555 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page