top of page

Kolejny niezapomniany festyn za nami!


Coroczną atrakcją naszej szkoły jest Festyn Rodzinny. Tak było również w sobotę, 15 czerwca. Nie był to jednak festyn, do którego byliśmy przyzwyczajeni do tej pory, ponieważ tegoroczne spotkanie połączone było z jubileuszem 25- lecia szkoły ekonomicznej. W tym wyjątkowym wydarzeniu udział wzięli zaproszeni goście: Wójt Gminy Przemęt, Pan Janusz Frąckowiak, Wicewójt Gminy Przemęt, Pan Waldemar Kalitka, Przewodnicząca Rady Gminy, Pani Monika Maćkowiak, Kierownik Wydziału Oświaty, Promocji, Turystyki i Sportu, Pani Marta Sobierajska, byli pracownicy szkoły oraz absolwenci, którzy przez lata pisali historię naszej szkoły. Festyn Rodzinny stał się okazją nie tylko do zaprezentowania talentów uczniów i nauczycieli, ale również kolejny już raz stał się dowodem naszej współpracy oraz okazywania wzajemnego dobra i wsparcia. Podczas trwania festynu na scenie wystąpili zarówno najmłodsi, jak i najstarsi uczniowie naszej szkoły, swoje poczucie humoru pokazali nauczyciele prezentując przygotowany przez nich kabaret, a swoją charyzmę pokazali członkowie Klubu Sportowego Pohl Judo Przemęt. Dzieci ucieszyły się z licznych atrakcji: były dmuchańce, przejażdżki bryczką, strzelnica, malowanie twarzy i kolorowe warkoczyki. Jednak niecodzienną atrakcją okazał się przelot samolotu, z którego posypał się deszcz cukierków. Nasi przyszli pierwszoklasiści mogli "przełamać pierwsze lody" i zaaklimatyzować się w szkole podczas zajęć adaptacyjnych, a uczniowie mogli rywalizować ze swymi rodzicami podczas meczu piłki siatkowej. Nikt zapewne nie był też głodny: można było napić się kawy, zjeść pyszne ciasto, kiełbaski z grilla czy pożywną zupkę. Dzięki naszym sponsorom odbyły się pełne emocji licytacje, można też było skorzystać z loterii fantowej. Festyn zakończył się kolejną niespodzianką, którą był jubileuszowy tort ufundowany przez miejscową cukiernię oraz festiwal kolorów przygotowany przez Panie z AnimaKids.


Drodzy Przyjaciele szkoły!

Dzięki waszej hojności udało się nam zebrać pieniądze na sztandar, dokładną kwotę podamy w następnym poście.

Otrzymaliśmy również czek o wartości 1000 zł ufundowany przez Wójta Gminy Przemęt.

Dziękujemy ❤️


Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, sponsorom za ogromne serce włożone w przygotowanie tegorocznego festynu!


FOTORELACJA NA FACEBOOKU.

 

419 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page