top of page

Kochany Panie Mikołaju, my tak czekamy każdej zimy...

Zaktualizowano: 7 gru 2022

To był jeden z najdłużej wyczekiwanych dni w roku, do którego przygotowywaliśmy się już od wczoraj. Liczyliśmy, że znajdziemy GO daleko od szkoły, więc wybraliśmy się na wycieczkę do Leszna, do kina, a później na salę zabaw do Rydzyny. Niestety, zastaliśmy tylko puste sanie bez Mikołaja i jego reniferów. Mieliśmy nadzieję, że nie zapomni o nas, dlatego wystroiliśmy w klasach choinki na jego przyjazd, a sami ubraliśmy czerwone czapki i ubrania. Przygotowania do tego wyjątkowego dnia były na prawdę długie. Trzeba było być bardzo grzecznym przez cały rok, a to wcale nie takie łatwe... ;) Należało samodzielnie sporządzić list z zapisanymi dziecięcymi marzeniami, a na końcu z utęsknieniem wyczekiwać sań Świętego Mikołaja.


I oto dziś, 6 grudnia pojawił się u nas w szkole!!! Co to była za radość, kiedy nagle stanął w drzwiach z pełnym workiem prezentów. Nie zapomniał o żadnym z nas i każdemu wręczył słodki upominek. Dostaliśmy od Mikołaja dużo ciekawych gier, którym nie mogliśmy się oprzeć podczas przerw. Mikołaj wszystkich nas pozdrowił i obiecał, że w przyszłym roku również odwiedzi naszą szkołę. Dziękujemy Ci Mikołaju!!!


Dzień pełen wrażeń zakończył się w klasach I-III na przyjemnym pieczeniu ciasteczek i pierników, które szykujemy już do szkolnej wigilii.


Dziękujemy z całego serca naszej kochanej Radzie Rodziców oraz PHU. Kom-Soft A. Białasik za ofiarną pomoc św. Mikołajowi w przygotowaniu cudnych prezentów ;)

326 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page