top of page

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Dziś najcudniejszy i wyjątkowy dzień - DZIEŃ DZIECKA, którego obchodzimy radośnie, rekreacyjnie, zdrowo, sportowo, a przede wszystkim RAZEM!!! Nic tak nie poprawia humoru jak spora dawka ruchu, zabawa na świeżym powietrzu i dużo śmiechu ;)

Pozwoliliśmy sobie dziś na odrobinę szaleństwa. Uczniowie klas 1-3 wybrali się na pieszy rajd ze szkoły nad jezioro w Perkowie, gdzie czekały na nich pyszne lody, zasponsorowane przez Radę Rodziców oraz wyborne kiełbaski z ogniska. Czas na plaży spędziliśmy grając w piłkę i mini golfa.

Uczniowie klas 4-7 wraz z wszystkimi nauczycielami i pracownikami wybrali się na rajd rowerowy oraz wycieczkę pociągiem do Boszkowa. Nad bezpieczeństwem naszej rowerowej podróży czuwał "prywatny assistance" w osobie pana Pawła :)

Naszą stacją docelową była Restauracja Ambrozja, która zasponsorowała nam wszystkim przepyszne lody oraz kawę dla opiekunów. Cudny czas spędziliśmy na łonie natury, ciesząc się widokami przyrody i grając w palanta na plaży. Pomimo chmur, pogoda rozpieściła nas, fundując wiele ciepłych słonecznych promieni.


Dziś wszyscy byliśmy dziećmi, czując beztroskę i radość z bycia RAZEM !!!


Wszystkim dzieciom tym małym i tym dużym życzymy raz jeszcze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!


Ściskamy i najmocniej dziękujemy naszym wspaniałym sponsorom :


Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Przemęcie

Restauracja AMBROZJA w Boszkowie


KOCHANE DZIECI BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWE !!!
249 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page