top of page

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK Z EKO POKAZEM MODY

Zaktualizowano: 8 lis 2022

W ramach obchodów jednego z najsympatyczniejszych świąt – Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek - odbył się w naszej szkole niekonwencjonalny pokaz mody. Dzieci klas 1 – 3 prezentowały stroje ulubionych bajkowych bohaterów, które wykonały wspólnie z rodzicami w domu. Stroje powstały z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu, np. kartonów, worków, gazet, butelek plastikowych, folii spożywczej, itp. Małe eko - modelki i eko - modele z wdziękiem prezentowali na wybiegu swoje "bajkowe eko - kreacje". Ciekawymi dodatkami były nakrycia głowy, biżuteria i buty z surowców wtórnych.

Tegoroczny Dzień Postaci z Bajek, choć inny - był magicznym dniem w naszej szkole. Zapanowała cudowna, bajkowa atmosfera.

Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie oraz za pomysłowe, wspaniałe i ciekawe stroje.

149 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page