top of page

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Ponadpodstawowej


W czwartkowy poranek 14 października cała nasza społeczność uczciła Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klasy III P TE przygotowali uroczysty apel składający się z dwóch części – pierwsza skierowana była do wszystkich pracowników szkoły, a druga to otrzęsiny klas pierwszych i drugiej technikum, która w zeszłym roku z powodu pandemii nie została symbolicznie przyjęta do grona uczniów naszej szkoły. W uroczystości swoją obecnością zaszczyciły nas Panie: Zdzisława Bessmann oraz Pani Halina Pohl- emerytowane dyrektorki naszej szkoły. Część pierwsza wypełniona była życzeniami od Pani Dyrektor Katarzyny Wiśniewskiej oraz Samorządu Uczniowskiego. W tym roku wszystkie pieniądze, które miały być przeznaczone na zakup kwiatów, zostaną przekazane na leczenie chorej Marysi z Brenna. Druga część uroczystości skierowana była do uczniów klas pierwszych oraz klasy drugiej technikum ekonomicznego. To wtedy w scenerii strażackiej nasi rekruci musieli zmierzyć się z różnymi konkurencjami. Chrzest bojowy przeszli również nowi wychowawcy oraz nauczyciele i pracownicy rozpoczynający pracę w naszej szkole. Rywalizacja między klasami przebiegała w sportowej i serdecznej atmosferze.

Jeszcze raz wszystkim pracownikom oświaty oraz młodzieży składamy najserdeczniejsze życzenia radości i sukcesów!

23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page