top of page

Dzień Edukacji NarodowejDzień Edukacji Narodowej to zawsze wyjątkowa data w kalendarzu. Tego dnia w szkołach w całej Polsce rozbrzmiewają życzenia dla wszystkich pracowników oświaty. W naszej szkole świętowaliśmy ten dzień 12 października. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Przemęt, pan Janusz Frąckowiak oraz przedstawicielka Wydziału Oświaty, Promocji, Turystyki i Sportu, pani Patrycja Pabich. Uroczystość rozpoczęła swoim wystąpieniem pani Dyrektor, Katarzyna Wiśniewska, która podziękowała wszystkim za sumienną pracę, uśmiech i życzliwość. Były też życzenia i kwiaty od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego oraz specjalny prezent w postaci humorystycznej części artystycznej. Dzień Edukacji Narodowej to również doskonała okazja, aby symbolicznie przyjąć w szeregi naszych uczniów wszystkich pierwszoklasistów. W tym roku otrzęsiny zorganizowano w stylu hawajskim. Przygotowane konkurencje pokazały, jak duże poczucie humoru mają nie tylko uczniowie klas pierwszych, ale i pozostali pracownicy: chrztu dostąpili również wychowawcy i pani sekretarka. Jeszcze raz życzymy wszystkim sukcesów i radości!

668 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page