top of page

Drzwi Otwarte 2023

W miniony piątek otworzyliśmy drzwi naszej szkoły dla wszystkich uczniów klas ósmych z terenu naszej gminy. Przed nimi niezwykle ważny czas dokonywania wyborów związanych z przyszłym zawodem , dlatego postanowiliśmy przybliżyć im ofertę edukacyjną naszej szkoły. Uczniowie z zaciekawieniem podchodzili do koleżanek i kolegów szkoły branżowej, którzy przygotowali stoiska obrazujące specyfikę ich zawodów. Chętnie brali udział w przeróżnych quizach z wiedzy ogólnej, rozmawiali z naszymi uczniami i nauczycielami, oglądali pracownie, w których uczniowie naszego technikum poznają swój zawód. Specjalna niespodzianka czekała na nich w Sali GCKiB, gdzie gościem był Wójt Gminy Przemęt, pan Janusz Frąckowiak i towarzyszące mu pracownice urzędu, będące absolwentkami naszego technikum. Ósmoklasiści wysłuchali też krótkiego koncertu przygotowanego przez szkolny zespół muzyczny WAVE. Mamy nadzieję, że nasi młodsi koledzy i koleżanki dobrze czuli się w murach naszej szkoły, a z niektórymi z nich spotkamy się już we wrześniu.


45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page