top of page

Czas rozwinąć skrzydła w nowym roku szkolnym…Skończyły się wakacje, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Podczas jego uroczystej inauguracji w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Przemęcie do wszystkich zebranych serdeczne słowa skierowała dyrektor Katarzyna Wiśniewska.

Szczególnie ciepło powitała pierwszoklasistów, wyrażając nadzieję, że w szkole przeżyją wiele pięknych chwil i nawiążą wspaniałe przyjaźnie. Wszystkich uczniów zachęciła do ambitnego traktowania obowiązków szkolnych i odpowiedzialności w podejmowanych działaniach. Życzyła im również powodzenia, rozwijania pasji i wspaniałej współpracy, a całej społeczności szkolnej – roku pełnego radości, sukcesów, pozytywnych doświadczeń i bycia dla siebie inspiracją.

Dyrektor Katarzyna Wiśniewska poinformowała również, że dzięki wsparciu Wójta Gminy Przemęt, pracowników Urzędu Gminy i darczyńców została odnowiona szkolna kuchnia. Dyrektor wyraziła ogromną wdzięczność za zaangażowanie, życzliwość i pomoc w realizacji szkolnej inicjatywy.

Niech nowy rok szkolny będzie dla wszystkich bardzo dobry i przyniesie mnóstwo radości oraz satysfakcji.

416 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page