top of page

Ach , cóż to był za festyn!!!W sobotę 27 maja na boisku Zespołu Szkół w Przemęcie odbył się, jak co roku, Festyn Rodzinny. Słoneczna pogoda zachęciła do udziału w imprezie bardzo wielu rodziców wraz z dziećmi. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Przemęt, Pan Janusz Frąckowiak, Przewodnicząca Rady Gminy, Pani Elżbieta Wita, a także Wicemistrzyni Olimpijska w Judo z Atlanty 1996, Pani Aneta Szczepańska. Festyn Rodzinny był okazją do wspaniałej zabawy, a jednocześnie podzielenia się dobrem i okazania wsparcia. Wszyscy pracownicy szkoły, Rada Rodziców, nasi cudowni uczniowie oraz wspaniałomyślni darczyńcy zadbali o to, aby każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie i miło spędzić czas : część artystyczna, podczas której swoje umiejętności mogli zaprezentować uczniowie SP i SPP, a także zawodnicy Klubu Pohl Judo Przemęt, smaczne kiełbaski z grilla, pyszna zupa przygotowana przez panie kucharki, wspaniałe ciasto w kawiarence, lody, frytki i wiele innych atrakcji. Najmłodsi mogli zaszaleć w dmuchanym zamku i ozdobić twarze kolorowymi wzorkami, a we włosy wpleść barwne warkocze. Nasi przyszli pierwszoklasiści mogli "przełamać pierwsze lody" i zaaklimatyzować się w szkole podczas zajęć ruchowych i spacerze po szkole. Sponsorzy zadbali, aby mogły się odbyć licytacje, które wywołały wiele emocji. Dziękujemy pięknie Państwu Grażynie i Jarosławowi Krukom, którzy zapewnili niezapomniane emocje podczas przejażdżki bryczką. Dziękujemy serdecznie Towarzystwu Gimnastycznemu "Sokół" Perkowo, którzy niezmiennie wspierają szkołę, a na festynie zapewnili atrakcję strzelania z wiatrówki.

Punktem kulminacyjnym, a jednocześnie kończącym imprezę był Festiwal Kolorów, który przysporzył dzieciom i dorosłym cudowne chwile radości.


Drodzy Przyjaciele, uczestnicy festynu... Dzięki Waszej obecności i ogromnej szczodrości zebraliśmy piękną kwotę 14.345,42 zł, która przeznaczona zostanie na remont kuchni.

Dziękujemy WSZYSTKIM, dzięki którym festyn mógł dojść o skutku i przebiegł w tak wspaniałej atmosferze. Sobotnie chwile wspólnoty napawają nas optymizmem i dodają skrzydeł.


DOBRU mówimy głośne TAK!!!


DZIĘKUJEMY!!!


Więcej zdjęć z festynu na naszym fanpage'u na Facebook'u.


260 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page