top of page

Święto edukacji!

uż w czwartek w naszej szkole rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Edukacji Narodowej. Naszym gościem był Wójt Gminy Przemęt, pan Janusz Frąckowiak oraz przewodnicząca Rady Rodziców, pani Ilona Matysik. Pierwsza część uroczystości wypełniona była pięknymi przemowami zarówno zaproszonych gości, jak i naszej pani dyrektor, Katarzyny Wiśniewskiej. Dziękowała ona całej społeczności szkolnej za tworzenie cudownej atmosfery, nie zabrakło też słów podziękowań dla pana Wójta, który od lat wspiera funkcjonowanie naszej szkoły. W tej części uczniowie klas pierwszych złożyli również uroczyste ślubowanie, a pani dyrektor dokonała symbolicznego pasowania. Po części oficjalnej nadszedł czas na życzenia od wychowanków, którzy przygotowali wspaniały koncert życzeń dla nauczycieli. Po nim uczniowie klasy V technikum zaprosili na otrzęsiny klas pierwszych w klimacie typowo sycylijskim. Wszystkich zaskoczył klimat rodem z „Ojca chrzestnego”, a przygotowane konkurencje pobudziły do wspólnej zabawy nie tylko uczniów, ale i nauczycieli. Uroczystość była też okazją do zaprezentowania nowego składu zespołu muzycznego „Wave”. Wszystkim składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia!


Więcej zdjęć po kliknięciu na logo FB


46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page